Sepetim (0) Toplam: 0,00TL

Hakkımızda

Değerli Müşterilerimiz:

Hakkımızda

   2013 Yılından bugüne Türkiye`de online kitap alışverişinde en güçlü isim olmayı başardık. Sizlere en uygun fiyatlarla her türde kitapların tedariğini sağlamanın ve siz değerli kitap severlere hizmet etmenin gururunu yaşamaktayız.

   E-Ticaret alış verişinde ilk tercih edilen firmanın güvenilir ve fiyatlarının uygun olması gerekir. Müşterilerimizin e-ticarete olan güveni internet sitemizin alternatif ödeme seçenekleri ve güvenilirliği günlük hayatın bir parçası haline getirmiş bulunmaktayız. 

  www.sahafsalih.com firması olarak siz değerli müşterilerimizin kıymetli vakitlerini de düşünerek 24 Saat içerisinde verilen siparişlerin sevkiyatının yapılması ve en kısa sürede sizlere ulaşması için işimizin başındayız.

    www.sahafsalih.com her zaman en iyi fiyat, hizmet ve hızlı kargo gönderimi ile kitap ve fiyat engelini minimum seviyeye çekerek yeni kitapların yanı sıra ikinci el kitap satışı ile müşterilerine alternatif fiyat ve hizmet seçeneği sunarak herkesin kitap okumak konusundaki engelini en aza indirmiş durumdadır. Kitapseverler için % 40 - % 60 lara varan indirimleri aynı zamanda bedava kargo gönderimleri ile ülkemizin ve insanımızın daha çok kitap okumasında gururla öncülük etmeye devam etmektedir.

Sitemizdeki kitaplara ait tüm görsel resimler www.sahafsalih.com tarafından hiç bir kaynaktan faydanılmadan tamamen kendi oluşturduğumuz görsellerimizdir.

Değerli müşterilerimiz aklınıza takılan sorular veya sitemize karşı güven konusunda oluşabilecek tüm soru ve görüşleriniz için bizim ile irtibata geçebilirsiniz.

www.sahafsalih.com tüm müşterileri ile bire bir iletişim kurmakta görüşmeler yapmaktadır.

Dilerseniz 0262 646 44 53 sabit numaramızı arayabilir. Dilerseniz 0554 513 11 05 numaradan bize ulaşabilir yada whatsapp'tan bize yazabilirsiniz.

www.sahafsalih.com sitemize eklediğimiz tüm kitaplar için en iyi fiyatı sunabilmek için piyasa araştırması incelemesi yapıp politikası oluşturmakta ve bunu müşterilerine sunmaktadır.

www.sahafsalih.com sitemizden üye olmadan alışveriş yapılamamaktadır.

Çalışma saatlerimiz iletişim için : 09:00 - 19:00 saatleri arasıdır.

  
Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi alışverişler dileriz.

 

Kapat