Sepetim (0) Toplam: 0,00TL

Hakkımızda

Değerli Müşterilerimiz:

Hakkımızda

   2013 Yılından bugüne Türkiye`de online kitap alışverişinde en güçlü isim olmayı başardık. Sizlere en uygun fiyatlarla her türde kitapların tedariğini sağlamanın ve siz değerli kitap severlere hizmet etmenin gururunu yaşamaktayız.

   E-Ticaret alış verişinde ilk tercih edilen firmanın güvenilir ve fiyatlarının uygun olması gerekir. Müşterilerimizin e-ticarete olan güveni internet sitemizin alternatif ödeme seçenekleri ve güvenilirliği günlük hayatın bir parçası haline getirmiş bulunmaktayız. 

  www.sahafsalih.com firması olarak siz değerli müşterilerimizin kıymetli vakitlerini de düşünerek 24 Saat içerisinde verilen siparişlerin sevkiyatının yapılması ve en kısa sürede sizlere ulaşması için işimizin başındayız.

    www.sahafsalih.com her zaman en iyi fiyat, hizmet ve hızlı kargo gönderimi ile kitap ve fiyat engelini minimum seviyeye çekerek yeni kitapların yanı sıra ikinci el kitap satışı ile müşterilerine alternatif fiyat ve hizmet seçeneği sunarak herkesin kitap okumak konusundaki engelini en aza indirmiş durumdadır.

     

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi alışverişler dileriz.

Kapat